Azonnali kérdések topicja. (friss iPhone/iPod/iPad felhasználóknak)

DJTommyka

DJTommyka
Az összes posztok száma:  1571
Csatlakozva  13-11-2006

12 April 2012 22:17

“Arra gondoltam, hogy kéne egy ilyen topic, ahol általános kérdéseket lehetne feltenni a iPhone/iPod/iPad-ekkel, az iOS-szel kapcsolatosan. Vagy akár olyan kérdéseket amire nem találtál megfelelõ topicot, de nem szerettél volna saját témát nyitni neki.”

ccrackk

ccrackk
Az összes posztok száma:  5470
Csatlakozva  23-12-2009

12 April 2012 22:28

Nem volna jobb a zárójeles részt adni topic-főcímnek?
Mert így két “azonnali” van a képernyőmön, és ez nem olyan megnyugtató. Vagy megint részeg vagyok, hogy kettőt látok? :D
Azaz a praktikus cím ilyesmi lenne: friss iPhone/iPod… felhasználóknak

souljaboy

souljaboy
Az összes posztok száma:  17
Csatlakozva  11-04-2012

12 April 2012 22:43

Na akkor hozzáértőknek szól a kérdés. Restoreral végzett az Iphone 3G-m (4.1es) és a végén kiírta,hogy 1015-ös hiba. Mit kell vele csinálnom?Honnan kell letöltenem TinyUmbrellát,és azt hogy kell megcsinálni? Választ előre köszönöm,remélem most normális választ kapok,nem linkeket a szifon.com-ról amit egyébként egyáltalán nem értek,14éves fejjel első Iphone tulajdonosként :) Valaki végre normális saját hozzászólást adhatna,nem pedig linkeket,meg bemásolásokat ;) Köszi szépen :-)

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

12 April 2012 22:49

Kérlek szépen, az egyik lehetőség az,
hogy időt és energiát nem kímélve beletanulsz a témába, használod a keresőt stb.
A másik pedig az, hogy elviszed szerelőhöz.
Ez csak a két szélsőség, lehet őket variálni.

Nem gondolod, ugye, hogy amit már levezettek valahol, azt a két szép szemedért vki megint leírja neked, ugye?
Ezért kaphatsz linkeket, hivatkozásokat.

souljaboy

souljaboy
Csatlakozva  11-04-2012

12 April 2012 22:50

Mennyiért csinálná meg a szerelő? És mennyi idő alatt? T-mobileba megcsinálnák?

souljaboy

souljaboy
Csatlakozva  11-04-2012

12 April 2012 22:53

Egyébként,ha egy 4.1-esem volt,akkor ha 3.1essel akarom megcsinálni például akkor ugyanolyan jó lehet?

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

12 April 2012 22:54

Ismered a netet?
Legyél önálló, barátom!
Bátran keress rá, aztán hívogasd fel vagy írjál nekik.

szerk: megkaptad az egyik legjobb oldal hivatkozását! :)

souljaboy

souljaboy
Csatlakozva  11-04-2012

12 April 2012 22:55

Na ennek aztán volt értelme,hogy 2napja ideírok és csak értelmes válaszokat kapok! :) Tényleg,egyáltalán nem idegesítő! ^^

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

12 April 2012 22:57

Miért nem írsz inkább oda, mondd csak?

Bugyborek

Bugyborek
Az összes posztok száma:  1159
Csatlakozva  23-08-2009

12 April 2012 23:00
souljaboy

souljaboy
Csatlakozva  11-04-2012

12 April 2012 23:21

Kössz szépen. Letöltöm és utána? Újra restore és közbe megnyitom ezt?

pudva

pudva
Az összes posztok száma:  402
Csatlakozva  07-01-2010

13 April 2012 02:22

gratulalok a topic cimenek kiagyalasahoz. ugye nem kell mondanom, miert…

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

13 April 2012 06:31

souljaboy - 12 April 2012 10:55 PM

Na ennek aztán volt értelme,hogy 2napja ideírok és csak értelmes válaszokat kapok! :) Tényleg,egyáltalán nem idegesítő! ^^

Szoktak itt segíteni, csak hát ha valaki lusta olvasni, vagy nem érti meg azt, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni.
Azért mutattunk többen is arra az oldalra, mert a kezdők is elboldogulhatnak rajta, ha tudnak olvasni.
De nem vagyok biztos abban, hogy lesz türelmük az itteni fórumozóknak annyit szerencsétlenkedni,
mint amennyit Te elvárnál. Akármennyire is felháborítónak tartod ezt.
Szerintem vidd vmi szakihoz a kütyüdet, mindenkinek jobb lesz!

pudva

pudva
Az összes posztok száma:  402
Csatlakozva  07-01-2010

13 April 2012 06:39

ccrackk - 13 April 2012 06:31 AM
souljaboy - 12 April 2012 10:55 PM

Szoktak itt segíteni, csak hát ha valaki lusta olvasni, vagy nem érti meg azt, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni.
Azért mutattunk többen is arra az oldalra, mert a kezdők is elboldogulhatnak rajta, ha tudnak olvasni.
De nem vagyok biztos abban, hogy lesz türelmük az itteni fórumozóknak annyit szerencsétlenkedni,
amennyit Te elvárnál. Akármennyire is felháborítónak tartod ezt.
Szerintem vidd vmi szakihoz a kütyüdet, mindenkinek jobb lesz!

koszonom szepen, hogy valaki kimondta helyettem. raadasul nyilt egy kulon topik ehhez a benazashoz, komolyan mondom, kifizetem inkabb a hekkeles koltseget a sarki mobilos boltban, csak fejezzuk mar be ezt a toketlenkedest. plane, hogy JB-rol van szo.

alenka14

alenka14
Az összes posztok száma:  4
Csatlakozva  23-04-2012

23 April 2012 19:16

Sziasztok ,

Azonnal oldandó problámám van. Még új vagyok a macbook használatban, és most akadt egy kis probléma aminek nem bírok rájönni a nyitjára. VAnnak könyvtáraim a desktopon, és péntek óta nem tudom őket megnyitni a desktopon keresztül. Sem a duplakattra, sem a jobbgombra, semmire nem reagálnak, mintha csak képek lennének. Finderen keresztül és a documents -en keresztül meg lehet őket nyitni. Előre is köszönöm a választ…

feketekave

feketekave
Az összes posztok száma:  1987
Csatlakozva  19-02-2009

23 April 2012 21:23

Alenka14, jogjavítás is megoldás lehet. Utilities mappában Disk Utility, abban katt a vincseszter nevére és repair Disk permissions.
Ha nem oldotta meg, írd meg és kitaláljuk.
De azt is írd meg, milyen gép és milyen rendszer?

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

24 April 2012 04:25

T. mod.-ok!

Tényleg nem gondoljátok,
hogy át kéne nevezni ezt a topikot (pl. mint a 2. postjában van),
vagy törölni vagy mittudomén?
Vagy kitérdekel? Mert ez így bizony elég szánalmas bizonyítvány…

alenka14

alenka14
Csatlakozva  23-04-2012

24 April 2012 13:33

Feketekave: Köszönöm szépen a tanácsot, működik minden. :-)

Torboto

Torboto
Az összes posztok száma:  946
Csatlakozva  03-04-2009

29 May 2012 15:52

Sziasztok!

Szerintetek mennyiért hirdethető meg egy fekete 16GB-os “new iPad” wifi+4G-vel? Van hozzá egy smart cover is.

rajnat

rajnat
Az összes posztok száma:  54
Csatlakozva  09-02-2010

29 May 2012 16:05

Sziasztok!
Powermac normál leállítás után nem indul. Rövid időre bejön a fehér képernyő az almával, kicsit teker, majd kilép:
/etc/master/passw: No such file or directory
-sh-2.05b#

Ki tudja, mi ez?

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

29 May 2012 16:17

Single User Mode-ban elindul a gép?

nightcrawler0703

nightcrawler0703
Az összes posztok száma:  9
Csatlakozva  13-09-2008

29 May 2012 16:31

Sziasztok!

Egy ismerősöm kérdésit szeretném tolmácsolni. Sajnos nekem csak ötleteim voltak, konkrét válaszaim nem.

Használt iPhone4-et szeretne venni magán embertől.

Látott nem függetlenített telefont, de neki független kell, vagy legalábbis nem nem olyan szolgáltatójú, mint amilyen az aktuális telefon. Az eladó azt mondja ez nem gond, simán lehet függetleníteni.
1. Megéri-e ilyen esetben a telefont megvenni, majd függetleníteni?
A válasz relatív gondolom, de szerintem túl drága függetleníteni egy ilyen telefont az eredeti szolgáltatónál. Szerintem ez túl sok extra költség. Szerintetek? Valakinek volt ilyen, mennyibe kerül, mihez kötődik a díj?

2. Függetlenítés esetén az eredeti előfizetőnek kell bemenni a szolgáltatóhoz, mivel az ő nevén van a telefon, vagy a harmadik fél is függetleníthet?

Felmerült még egy kérdés:
Ha függetlenítenek legálisan egy telefont, akkor ha másik kártyát raknak bele (eladják), és közben az eredeti előfizetést az eredeti tulaj nem fizeti, akkor a szolgáltató letilthatja a telefont.
3. Igaz-e ez?
(Szerintem ez hülyeség, ez a funkció lopás ellen van. Az, hogy az eredeti előfizetés hűségnyilatkozatos-e, stb. az teljesen más kérdésnek tűnik és nem készülék függő.)

Köszönöm a segítséget!

rajnat

rajnat
Az összes posztok száma:  54
Csatlakozva  09-02-2010

31 May 2012 15:23

Single user-ben indul, sőt majdnem repül is, teljes fordulaton mennek a ventik :-D
Ehhez viszont hülye vagyok, utoljára DOS-t használtam parancssorban…

Bachman

Bachman
Csatlakozva  08-12-2003

31 May 2012 15:47

Az “ls” paranccsal tudod listázni a mappa tartalmát, a “cd”-vel pedig be tudsz lépni a mappába. Igazábol azt próbáld kideríteni, hogy az /etc mappában van-e master.password nevű fájl, illetve az /etc mappa megvan-e egyáltalán.

Ha bepötyögsz egy ilyet:

cd /

akkor a vincsi gyökérkönyvtárába lépsz. Ott listázhatsz az ls paranccal. Ha nem látszik az etc mappa, akkor így listázz:

ls -la

tomigonzo

tomigonzo
Az összes posztok száma:  2281
Csatlakozva  17-05-2006

02 June 2012 16:15

nem vagyok kezdo user, de ilyen meg nem volt, iTunes nem ismeri fel az iPhonet
iPhone 2g (3.1.3 JB), SL, 10.6.1(7) iTunes
amikor csatlakoztatom akkor az Aperture felismeri a kepekt le is tudom huzni rola, de iTunesban nem syncel
lehet megint a szuper jo iTunes frissites vagta haza a dolgokat ? :S

otlet?

Peter X

Peter X
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  03-06-2012

03 June 2012 02:29

Sziasztok!

Két kezdő kérdés.

1. Szeretnék magyar nyelvű iPad2-t upgradelni iOS 4.3.5-ről 5.0.1-re. Van magyar iOS, vagy egy van minden nyelvre? Ha van, honnan tudom megszerezni?

2. Meg tudom-e csinálni a restore-t egy “új” gépen (értsd: nem azon, ameléyiken az iTunes-szal szinkronizálni szoktam? És általában: lehet-e egy iKészüléket több számítógéppel szinkronizálni (és hogyan)?

Előre is köszönöm.

Apppleee

Apppleee
Csatlakozva  23-02-2010

05 June 2012 03:48

Üdv!
Próbáltam gúglizni valami értelmeset iPhone lopással kapcsolatban, de sehol sem találtam konkrét válaszokat, és itt sem találtam hirtelen ehhez való topicot, úgyhogy feltenném itta kérdéseket, a lényeg, hogy ellopták 3 hetes iPhone 4S 64GB-omat:

1. Át lehet-e írni iPhone 4S-ben az IMEI számot, vagy csak alaplapcserével módosítható?
2. Előző kérdéstől is függ, hogy most hogy érdemesebb: nem letiltatni a telót és rendőrségen feljelentést tenni, hátha megtalálják a gyanútlan felhasználót, vagy letiltani. De ebben az esetben így elvileg nem keríthető elő, mert nem tudja használni és szétbontják a telóm alkatrésznek.
3. Nagy barom voltam, hogy nem engedélyeztem rajta az iCloudot!
4. Jelenleg T-mobilban letiltattam és rendőrségi feljelentést tettem (IMEI számára nem is voltak kíváncsiak… úgy kérdeztem, hogy IMEI szám nem kell? Erre: odaírhatja… :S ennyit erről)
5. Ja és kinek mi lenne a tanácsa ez ügyben, mit tegyek meg érdekében…

nefertiti81

nefertiti81
Az összes posztok száma:  8
Csatlakozva  09-09-2011

05 June 2012 04:27

sziasztok
segítségre lenne szügségem! újratelepítették a macbookomat és beléptem az itunesba az accountommal, és nem tudom a telefonomon lévő dolgokat (csengőhangokat-ilyen mappám nincsen -appeket, videókat, képeket) visszatenni az itunes könyvtáramba!!! és félek hogy rossz gombot nyomok és eltűnik minden:S
valaki segítsen! az tiszta hogyha frissítenék akkor mivel nincsen semmi a könyvtáramban így eltűnne minden, így ezt nem tettem!! de akkor hogyan tovább?? és miért nincsen csengőhang mappa sem az itunesban amit már egyszer létrehoztam!??
Kezdő vagyok, de szeretném megtanulni, kérlek segítsetek, és ha lehet nem bonyolúltan írva, nem vagyok profi sajnos (
Előre is köszönöm!!!

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

05 June 2012 06:40

Apppleee - 05 June 2012 03:48 AM

Üdv!
(…)
5. Ja és kinek mi lenne a tanácsa ez ügyben, mit tegyek meg érdekében…

Szar ügy, szívből sajnálom.
A helyedben először beküldeném ide az “ellopták” rovatba az adatait…

nefertiti81

nefertiti81
Az összes posztok száma:  8
Csatlakozva  09-09-2011

05 June 2012 20:47

sziasztok
segítségre lenne szügségem! újratelepítették a macbookomat és beléptem az itunesba az accountommal, és nem tudom a telefonomon lévő dolgokat (csengőhangokat-ilyen mappám nincsen -appeket, videókat, képeket) visszatenni az itunes könyvtáramba!!! és félek hogy rossz gombot nyomok és eltűnik minden:S
valaki segítsen! az tiszta hogyha frissítenék akkor mivel nincsen semmi a könyvtáramban így eltűnne minden, így ezt nem tettem!! de akkor hogyan tovább?? és miért nincsen csengőhang mappa sem az itunesban amit már egyszer létrehoztam!??
Kezdő vagyok, de szeretném megtanulni, kérlek segítsetek, és ha lehet nem bonyolúltan írva, nem vagyok profi sajnos (
Előre is köszönöm!!!

Annorax

Annorax
Az összes posztok száma:  197
Csatlakozva  27-08-2008

07 June 2012 13:56

IE-t kell sajnos használjak vállalati környezetben, de ugye Lion-ra már nem lehet a PPC-re írt Mac-es veriót felrakni. Meg állítólag amúgy is egy rakás sz… volt a MAC-es verzió. Az lenne a kérdés, hogy komolyabb erőforrásokat igénylő virtualizációs programok (Paralells, Fusion…) nélkül, hogy lehetne megoldani? Hallottam egyszerűbb windows környezetet emuláló programokról, de nem tudom a nevét meg, hogy mit tudnak.

Annorax

Annorax
Csatlakozva  27-08-2008

07 June 2012 14:07

Az Appstore-ban már megvásárolt cuccokat (app-ok, csengőhangok, konyvek) letölti, ha jól tudom. De lehet, hogy nyomni kell valahol egy “Download purchases” gombot. A kérdés többi részére én is kiváncsi lennék…

Annorax

Annorax
Csatlakozva  27-08-2008

07 June 2012 15:20

Annorax - 07 June 2012 01:56 PM

IE-t kell sajnos használjak vállalati környezetben, de ugye Lion-ra már nem lehet a PPC-re írt Mac-es veriót felrakni. Meg állítólag amúgy is egy rakás sz… volt a MAC-es verzió. Az lenne a kérdés, hogy komolyabb erőforrásokat igénylő virtualizációs programok (Paralells, Fusion…) nélkül, hogy lehetne megoldani? Hallottam egyszerűbb windows környezetet emuláló programokról, de nem tudom a nevét meg, hogy mit tudnak.

Válaszolok magamnak:
Talán a Crossover?

pheta03

pheta03
Az összes posztok száma:  35
Csatlakozva  29-12-2010

12 June 2012 03:23

sziasztok, kicsit más nem kezdő kérdésem lenne…

adott egy 1500 képet tartalmazó mappa, melyból ki kell szednem 500 képet, - természetesen teljesen randomba-  van egy excel táblám, ami tartalmazza a kiszedendő fájlok neveit, merre induljak el, mi a lehetséges legjobb megoldás?

köszi
pheta

Fülöp Edvárd

Fülöp Edvárd
Csatlakozva  02-04-2012

18 June 2012 15:20

Bocsi hogy ide írok, de elég kezdő vagyok éy nem talàltam a témámnak megfelelő topicot!

A kérdésem az hogy pár napja átraktam a fényképeket az Iphone 4s-emről a gépre (win7) és valamiért egy kettő fejtetőn van! Ez hogy lehet?

Illetve sokszor van amikor nem tudom híváskor elhúzni a csuszkáját!

Valamint a főképernyőjén nem mindig áll át a dátum!

A frissitéstől sem javult meg! 5.1.1

Fülöp Edvárd

Fülöp Edvárd
Csatlakozva  02-04-2012

18 June 2012 15:21

Bocsi hogy ide írok, de elég kezdő vagyok éy nem talàltam a témámnak megfelelő topicot!

A kérdésem az hogy pár napja átraktam a fényképeket az Iphone 4s-emről a gépre (win7) és valamiért egy kettő fejtetőn van! Ez hogy lehet?

Illetve sokszor van amikor nem tudom híváskor elhúzni a csuszkáját!

Valamint a főképernyőjén nem mindig áll át a dátum!

A frissitéstől sem javult meg! 5.1.1

timo0529

timo0529
Az összes posztok száma:  95
Csatlakozva  14-03-2011

19 June 2012 05:21

Sziasztok. Egy kicsi segítségre lenne szükségem. Vásároltam egy ipad 2 16gb 3g. 5.01 szoft van rajta. Jailbreakelni szeretném GreenPois0n Absinthe el. Elindul de amikor az ipaden megnyitom az absinthet akkor dolgozik egy kicsit, majd ezt írja ki:

1. Tap ‘Jailbreak’ to open the settings application and turn on the VPN named ‘Jailbreak”
Mi lehet a gond?

tordakadosa99

tordakadosa99
Az összes posztok száma:  129
Csatlakozva  18-03-2012

21 June 2012 23:05

VAN egy bajom: az ipodomon ma felmentem az app store-ra hogy letöltsek valamit… Rá is kerestem a progira, rá is kattintottam a “free” gombra de az install gombnak kb. a fele jött be és összevissza akadozott az a gomb. (nem tudtam az appot letölteni) de a vissza gomb lenyomásánál nem akadozott… Mit csináljak hogy ne akadozzon és hogy le tudja tölteni az appot?

timo0529

timo0529
Az összes posztok száma:  95
Csatlakozva  14-03-2011

22 June 2012 01:19

Sziasztok.  Valami lett az ipademmel. Amikor szgéphez kötöm akkor nem veszi a töltést és az itunes sem veszi be. Másik gépnél sem. Viszont az áramos töltője tölti. Mit csináljak, hogy működjön rendesen? Pár napos ipad 2 16gb wifi 3g.

bitbarat

bitbarat
Az összes posztok száma:  26
Csatlakozva  04-11-2010

23 June 2012 00:22

sziasztok,segitséget szeretnék kérni,itt ellentétben velem nagyon sok számitogépes profi van.ma megváltoztattam a macbookomon a belépési jelszavam,ésvalamiért nem fogadja el sem a régit,sem az ujjat.mit tehetek ilyenkor?behelyeztem az instalációs cd-t, de nem reagál.kéne valami gombot nyomnom? köszönöm a gyors válaszokat.sziasztok

Bachman

Bachman
Csatlakozva  08-12-2003

23 June 2012 00:54

Indítsd újra a gépet és a bekapcsolást jelző hang után nyomd le és tartsd is lenyomva az egyik Option (Alt) gombot, miközben a lemez a gépben van.

A nyelvválasztás után a menüből el tudod indítani a Password Reset Utility-t.

bitbarat

bitbarat
Csatlakozva  04-11-2010

23 June 2012 00:59

köszönöm Bachman,de sajnos ha lenyomom,akkor kiadja a cd-t,nyomjak le mást?

bitbarat

bitbarat
Csatlakozva  04-11-2010

23 June 2012 01:00

bocsi,mos kijött olyan,hogy macintosch hd,vagy install dvd,melyikre nyomjak?

bitbarat

bitbarat
Csatlakozva  04-11-2010

23 June 2012 01:42

köszönöm Bachman,sikerült,nagyon szépen köszönöm,nagyon nagy király vagy,te már sokszor segitettél,nekem is,és gondolom másoknak is.van nálam már jó pár söröd-/poén/.  hello

wclasskid

wclasskid
Az összes posztok száma:  45
Csatlakozva  11-02-2012

24 June 2012 22:47

sziasztok
ha reinstallálom a snow leopardot dvd-ről van rá esély, hogy a kirenderelt filmjeim megmaradjanak?

tudom menteni kéne, de kaptam egy szép kék képernyőt és egyszerűen nem tudok belejutni a vinyómba..

már próbáltam a safe módot is, de oda meg a login után nem lép be egyszerűen

köszi előre is

Bachman

Bachman
Csatlakozva  08-12-2003

24 June 2012 23:18

Indítsd újra a gépet és a bekapcsolást jelző hang után nyomd le és tartsd is lenyomva a Command (alma) + V gombokat (Verbose mód). Ha minden igaz, így láthatóvá válik, hol akad el. Vagy ismétlődik valami folyamatosan, vagy az utolsó négy öt sor fogja tartalmazni a hibát. Ha megáll vagy ismétel, fényképezd le a teljes képernyőt.

A Snow Leopard már alapból Archive & Install opcióval telepít, tehát a fájljaid megmaradnak. Viszont, nem biztos, hogy segíteni fog.

totosrac

totosrac
Csatlakozva  25-06-2012

25 June 2012 23:08

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy beázott a macbook prom! Azt mondják, hogy alaplap hibás, és hogy nem éri meg megcsináltatni, mert többe kerülne mint maga a gép! Plusz még az is hozzá jön, hogy a beázást követően csak hálózatiról lehetett működtetni! Szerintetek meglehet csináltatni olcsón vagy adjam el??

Susuka

Susuka
Az összes posztok száma:  7
Csatlakozva  07-04-2012

26 June 2012 16:36

Sziasztok! Én ugyan használom már egy ideje az iphone-omat,és lehet nem jó helyre írok de elakadtam…kb egy éve használom a pc-n az audiko.netet csengőhangletöltésre.Egy hónappal ezelőtt törlődött a telómról minden így újra kellett töltenem a csengőhangokat,74-et sikerült is, azóta viszont kidob az oldal azonnal ahogy megnyitom és a következőt írja ki:
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

Cookie

/n

Apache Server at host404 Port 80

Próbálnék regisztrálni vagy valami de egyszerűen ha meg is nyílik az oldal 5 másodperc múlva kidob ezzel a szöveggel. Minden más ismerősöm simán tudja használni akinek ajánlottam szóval…nem tudom,csak velem lehet baj…Ha esetleg valaki tud segíteni hálás lennék!! Köszönöm!!

sislaciii

sislaciii
Csatlakozva  27-06-2012

27 June 2012 21:50

sziasztok!
új vagyok, remélem jó helyre írok. csak egy szimpla kérdésem lenne, hogy egy ellopott iPadet be lehet valahogyan mérettetni, vagy csak annyi a remény, hogy nézem/nézzük a hirdetéseket és az azonosító számmal keresgélni?

feszojssik

feszojssik
Az összes posztok száma:  81
Csatlakozva  30-03-2012

28 June 2012 00:14

Vettem egy Spectrasonics Stylus RMX-et!Az mint szoftver tökéletesen működik!A Logic Pro 9-en belül.
A problémám ott van,hogy az öt darab Xpandert - BackBeat,Retro Funky   stb. - Szóval ezeket nem olvassa be a Stylus RMX maga!Ott ahol ki írja Core Audió.S azalatt megjelennek a különböző szettek,Ott nem jön elő,az Xpander,s azok tartalma!Vagyis maga a szoftver,az öt bővítőt nem olvassa be.Remélem érthető a problémám,mert talán félreérthetően írtam le a problémámat!

Ezért írtam le így mégegyszer!Nagyon hálás lennék annak aki segítene elővarázsolni az Xpandereket!Mert igazából amiatt vettem meg az egészet,mert azok a dobhangok /akusztikus!/ kellenének nekem.

Köszönöm a segítségét mindenkinek!Talán valaki rávilágít a probléma okára!

Üdv.

feszojssik

feszojssik
Az összes posztok száma:  81
Csatlakozva  30-03-2012

28 June 2012 00:17

Logic Pro 9 - Stylus RMX Xpander probléma!!
Vettem egy Spectrasonics Stylus RMX-et!Az mint szoftver tökéletesen működik!A Logic Pro 9-en belül.
A problémám ott van,hogy az öt darab Xpandert - BackBeat,Retro Funky   stb. - Szóval ezeket nem olvassa be a Stylus RMX maga!Ott ahol ki írja Core Audió.S azalatt megjelennek a különböző szettek,Ott nem jön elő,az Xpander,s azok tartalma!Vagyis maga a szoftver,az öt bővítőt nem olvassa be.Remélem érthető a problémám,mert talán félreérthetően írtam le a problémámat!

Ezért írtam le így mégegyszer!Nagyon hálás lennék annak aki segítene elővarázsolni az Xpandereket!Mert igazából amiatt vettem meg az egészet,mert azok a dobhangok /akusztikus!/ kellenének nekem.

Köszönöm a segítségét mindenkinek!Talán valaki rávilágít a probléma okára!
Egyébként azért írtam ide,mert nem találok egy olyan helyet,ahová a kérdésem illene?!
Bocsi mindenkitől!
.(JavaScript must be enabled to view this email address) 

Üdv.

Apróhirdetések

Hírek

Nem hagyták ki a tizenegyest

2017. 10.13. @ 09:26
6