Üdvözlünk a magyar Macintosh fórumon!   ·   Belépés   ·   Regisztráció   ·   Fórum / oldal szabályzat
Fórum kezdőlap » Hardveres témák » iPad, iPod, iPhone » Apple id probléma

Apple id probléma
  |
Switcher

Bejegyzések: 2

2010. dec. 31. @ 18:16

Segítségeteket kérném:
iPhone telefonon Apple id -t szerettem volna létrehozni:
Mobilme => új Apple id létrehozás.
De a telefon azt dobta ki, hogy : fiók korlát elérve, ez a készülék nem
jogosult több ingyenes Apple id létrehozására.
Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm.

Aktív

Bejegyzések: 148
Rank

# 1 - 2010. dec. 31. @ 21:52

Ez azért van mert már 5 gép be van regisztrálva (mármint,hogy iTunes ezen az 5 gépen be lett regisztrálva) és ha azt akarod,hogy az éppen általad szukséges gépen akarod használni akkor ha Macet használsz akkor fent a Advenced menuben rákattintasz arra, hogy Deauthorize Audiable Account ez azt jelenti,hogy amelyik gépen ezt megcsinálod azt torlod az 5 eddig használt gépek kozul és így felszabadítasz 1 helyet melynek helyére beregisztrálhatsz egy másik gépet remélem értheto volt?!

Aláírás 

iPhone 4 , Macbook black 2.2 Ghz ,4GB ram ,500GB HDD , iPad 16GB Wifi only version

Aktív

Bejegyzések: 148
Rank

# 2 - 2010. dec. 31. @ 22:02

itt van egy kis segítség angolul részletesen leírja,hogy hogy kell deauthorizálni a géped (gépeidet)
http://support.apple.com/kb/HT1420

Aláírás 

iPhone 4 , Macbook black 2.2 Ghz ,4GB ram ,500GB HDD , iPad 16GB Wifi only version

Aktív

Bejegyzések: 119
Rank
T_Z avatar

# 3 - 2011. jan. 01. @ 00:06

Account-on (sajátod) belelül találsz egy:  “Deauthorize All Computer”
Igy törlöd az összeset. Aztán iTunes: Store - Authorize This Computer..

Aktív

Bejegyzések: 221
Rank

# 4 - 2011. jún. 07. @ 13:26

Pár éve előfizettem a “me.com” szolgáltatásra, de másfél éve rájöttem, hogy egyáltalán nem használom ki, ezért nem újítottam meg az előfizetést. Viszont megmaradt a ***@me.com accountom, ill. a hozzá rendelt jeszó is, amelyet az iPhone-nal használok azóta.
Most rájöttem, hogy meg kéne csinálnom a “Deauthorize All Computer” dolgot (betelt az 5 gép, s legtöbbje már nem is létezik a világban…), de nem tudok belépni a http://www.me.com oldalon, mivel - nyilván - előfizetés hiányában ez lehetetlen…
Ilyenkor mi van?

Veterán

Bejegyzések: 1766
RankRankRank
sailman avatar

# 5 - 2011. jún. 07. @ 15:14

iTunes Store-ban kell megcsinálni.

Aláírás 

Retina Macbook Pro 15” - iPhone 5 white

Aktív

Bejegyzések: 221
Rank

# 6 - 2011. jún. 07. @ 17:06

Hogyan?

Aktív

Bejegyzések: 262
Rank
pret512 avatar

# 7 - 2011. dec. 06. @ 23:00

Naja. Mert én sem találom benne. Ami meg állítólag erre a célra szolgál mégsem törli. Áruház - E Számítógép feljogostíásának törlése…
A me se volt 100 %-os de ez az icloud szar rémes.

Aláírás 

 MacBook mid2010 10.9, 8GB Ram, V+200 240GB - MacMini Late 2012, iPhone 4S 8GB