iMenetrend - Menetrend webapp iPhone-ra

V-ADi

V-ADi
Az összes posztok száma:  8
Csatlakozva  05-05-2009

05 May 2009 21:20

Mikor meglett az iPhone-om azonnal kutattam mindenféle érdekes progi, weblap után, de nem találtam iPhonera optimalizált Volán/MÁV menetrendet, csak egy BKV-t :D De az meg nekem nem nagy haszon.

Több hónapig ültem a témán, mire tegnap kedvet kaptam, és összedobtam egy kis pofás Volán menetrendet, iPhone-os designnal.
Remélem tetszeni fog mindenkinek :D

Ha újra elkap az ihlet, akkor lehet megcsinálom az iElvirát is :P

Az oldal címe: http://imenetrend.try.hu

Ha lenne további ötletetek, javaslatotok, akkor osszátok meg velem bátran :)

Szerk.: Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy IE-ben, Operában teszteltem, ott elég hiányosan töltõdik be a külsõ, de Safariban tökéletes, bár iPhone-on az igazi. :)

a.:KisLebowszky

a.:KisLebowszky
Az összes posztok száma:  436
Csatlakozva  31-01-2007

05 May 2009 22:35

Gratula! Nagyon jó! Sokaknak jelent könnyedséget!
Ha elfogadsz tanácsokat:
1. lehet jobb lenne a “Keresés indítás” gombot közvetlenül az útvonalválasztás alá rakni. Ezzel gyorsabb lesz, és aki állítani akar az időn, az úgyis töb időt tölt ezen a screen-en.
(közben látom hogyha a beírások után az Ugorj-t (go!)-t nyomsz, akkor tovább visz.
2. az eredmények oldal-t is “iPhone"osabbá lehetne tenni. (sőt most nézve nem pincselhető, és egy jórésze lemarad az iPhone-ról.)
Amúgy nagyon jó ötlet, már ki is raktam home screen-re.

-és grat az első posztodhoz.

V-ADi

V-ADi
Csatlakozva  05-05-2009

06 May 2009 01:31

Köszi a gyors értékelést :D Akkor öö... A hozzászólásodban most nem tudom eldönteni, hogy a Keresés indítása jó helyen van-e, mert érvelsz negatív irányban is, és azt is mondod, hogy így jó xD
Amúgy ma nincs nálam a szifon, szóval még meg se tudtam nézni milyen lett :D
Az eredmények oldallal is próbálok majd valamit kezdeni, csak azzal az a baj, hogy az az eredeti oldal, egy keretben, és ugyebár azt nem lehet formázni…
A nagyítást meg én kapcsoltam ki, mert így “progisabb” a külseje :D Bár lehet az eredményeknél bekapcsolom.
Meg, ha itt lesz a telóm (párom elvitte munkába :), akkor megnézem milyen lett, és javítok rajta, nyugi.

És köszi a gratulációt! Jó itt lenni, ideje volt már beregiznem is xD

macika

macika
Az összes posztok száma:  160
Csatlakozva  02-05-2004

06 May 2009 02:06

Gratulálok! Tényleg jó lett!
Az eredmények, pedig elforgatva ráférnek.
Jöhet az iElvira!

Köszi!

V-ADi

V-ADi
Csatlakozva  05-05-2009

06 May 2009 16:11

Megint köszi :D

Igen, az eredményre én is rájöttem, hogy úgy oks, de azért mégsem az igazi :S Próbálkoztam megváltoztatni az oldal tartalmát, de azt a php parancsot a szerver tiltja -_- Csak az a baj, hogy kezdek kifogyni az ötletekből, hogy tudnám ezt megoldani.

Egyébként van új ikonja, amit azt hiszem nem frissít a phone, ha már kiraktátok Home Screenre, szóval aki buszos ikont szeretne, az vegye fel újra (bocsi a kellemetlenségért).

Itt egy kép az ikonról:

galgogergo

galgogergo
Az összes posztok száma:  1246
Csatlakozva  30-08-2007

06 May 2009 16:56

Hát Operán tényleg érdekesen néz ki! O.o
De Safarin OK.

V-ADi

V-ADi
Csatlakozva  05-05-2009

06 May 2009 17:35

Ugye? XD Én is meglepődtem. Bár igazából tökmindegy, PC-n úgyis mindenki a normál oldalt használja :D

Szerk.: Aki tud valamilyen jó tárhely szolgáltatót, ami ingyenes, legalább 1 MB-os, van PHP, de nincs reklám, az itt írja meg :D Csak mert se tegnap este nem volt elérhető a mostani szerver, se most, ez pedig egy menetrendnél meg hatalmas hiba :S

Szerk. #2: Elköltöztünk, szóval vegyétek fel újra a Home Screenre…  Bocsi a kellemetlenségekért :S Remélhetőleg ez egy jobb tárhely lesz. http://imenetrend.try.hu címen továbbra is eléritek az oldalt.

V-ADi

V-ADi
Csatlakozva  05-05-2009

12 May 2009 22:17

Újra itt! Remélem használjátok páran a lapot :) Az eredmények oldalt teljesen iPhone-osítottam! Csodáljátok meg!

http://imenetrend.try.hu

Holnap lehet feltöltök róla egy screenshotot :) Az iElvirába is belekezdtem, csak az eredményekkel küszködök… De befejezem, amint tudom ;)

galgogergo

galgogergo
Az összes posztok száma:  1246
Csatlakozva  30-08-2007

14 May 2009 19:49

Esetleg egy-egy Opera/Firefox, urambocsá’ IE verziónak is örülnénk. :-)

JP

JP
Az összes posztok száma:  749
Csatlakozva  05-12-2003

14 May 2009 20:55

Nekem tetszik. Gratulálok!

V-ADi

V-ADi
Csatlakozva  05-05-2009

15 May 2009 01:33

Valóban elkélne egy :) Csak mivel alapból a sablon Safarin kívül nem jött be, FireFoxban azt se lehetett látni, hogy mit írsz be, ezért letiltottam az elérést, de most a célom, hogy befejezzem az iPhone-os verziót (még vannak tervek), aztán majd talán készül PC-s elérésre, bár arra igazából nem látom sok értelmét, max akkor van, ha lassú a netkapcsolatod.

És mégegyszer: örülök, ha tetszik valakinek :D

rowley411

rowley411
Az összes posztok száma:  90
Csatlakozva  29-04-2009

15 May 2009 02:02

Hali!

Nagyon fasza az oldal!A bkv-s oldalnak mi a címe?ill. az a MÁV-os ikon mi?!:-D:-D

V-ADi

V-ADi
Csatlakozva  05-05-2009

15 May 2009 02:39

A BKV-s oldalt nem én csináltam, de az nem jön be jóideje :S
Egyébként itt a témája: http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/32280/
A MÁV-os ikon meg az Elvira, csak rázoomoltam Safarin a logóra, és így ez lett az ikon xD

kemeng

kemeng
Az összes posztok száma:  9051
Csatlakozva  25-06-2004

23 May 2009 07:09

Vonatosat is legyszi:)

A kereso kodot keresed a scripthez? Ha igen akkor irj, nekem van egy ilyenem:)

whitezo

whitezo
Az összes posztok száma:  57
Csatlakozva  07-03-2008

27 August 2009 16:33

Kreáltam minap egy másik BKV-s menetrendes oldalt, itt a thread:
http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewreply/638740/

És az oldal:
http://designcandy.hu/menetrend/

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12