Üdvözlünk a magyar Macintosh fórumon!   ·   Belépés   ·   Regisztráció   ·   Fórum / oldal szabályzat
Fórum kezdőlap » Hardveres témák » iPad, iPod, iPhone » Iphone nagyon olcsón

Iphone nagyon olcsón
  |
Switcher

Bejegyzések: 4

2008. okt. 11. @ 04:12

Sziasztok!

Nemtudom látta-e már valaki ezeket a hirdetéseket, az expressz.hu-n találtam, miszerint új iphone 3g , 16gb, garanciával, függetlenül eladó.85 ezer.Sok ilyen mintára épülő hirdetés van, azthiszem, hogy a feladó ugyanaz.Küldtem emailt, erre kaptam egy auto választ angol nyelven, miszerint ez egy angliai cég, miután fizettél elküldik az iphonet.Kicsit rizikósnak hangzik, ti mit gondoltok?Esetleg van valaki aki már rendelt igy iphonet?

Macőrült

Bejegyzések: 2552
RankRankRankRank
Marius avatar

# 1 - 2008. okt. 11. @ 04:14

Szinte egesz biztos, hogy atveres (sztem). En nem mennek bele.

Aláírás 

MareTour

Switcher

# 2 - 2008. okt. 11. @ 05:08

Valószínű igazad van.“http://www.expressz.hu/mobil_telefon_kommunikacio/mobiltelefon/showAdvert11129666.html” itt a link az egyik hirdetéshez, mondjuk itt éppen azt írja h “azonnal átvehető”... nemtudom

Switcher

Bejegyzések: 10

# 3 - 2008. okt. 11. @ 05:16

ne haragudj, de ez messziről bűzlik. egy ilyen hirdetést se fogadj el, még csak rá se nézz.
Ezek nem a vágyad kielégitésére törekednek, hanem h meglopjanak.

Veterán

Bejegyzések: 1331
RankRankRank
gabóóó avatar

# 4 - 2008. okt. 11. @ 06:25

én sem ajánlom, régen baromi olcsón adtak macbook-okat és macbook prokat, írtam nekik, de bűzlött a dolog. mionden ötletet felvetettem de nem volt megfelelő nekik. csak ha utalom előre a pénzt, (én pl azt javasoltam hogy kifitzetem a postaköltésget előre majd utánvéttel a többit és hasonlókat) de semmi nem volt jó nekik. akkor azt modntam hogy akkor inkább nem.

Aláírás 

imac 27” i5_mac pro_macbook c2d_i5s_ipad mini retina

Switcher

Bejegyzések: 27

# 5 - 2008. okt. 11. @ 14:16

Ez kamu, én nem venném meg.

Switcher

Bejegyzések: 58
Grofurfi avatar

# 6 - 2008. okt. 11. @ 14:46

Nagyon necces. Szerintem se vágj bele…

Törzsvendég

Bejegyzések: 575
RankRank
morph avatar

# 7 - 2008. okt. 11. @ 15:27

További részletek:
Garancia , Beépített kamera , 3G , Bővíthető memória , MMS , Rezgő hívásjelző , Színes kijelző , Bluetooth , MP3 lejátszás , Email / Internet , USB , GPRS , Java , Okostelefon

Apróhirdetés szövege
Apple iphone 3G gyárilag kártyafüggetlenül,NEM TURBOSIMES!, frissitheto, aktiválható,nincs szerzodés rá kötve egyenesen az apple-tol,bármilyen simkártyával müködik, bontatlanul - nézd meg a képet minden tartozékával,fóliásan (te bontod ki elsoként), 2év gyári Apple RETAIL STORE-ban érvényesítheto vILÁGGARANCIÁVAL - iphone világgarancia nem létezik eladó. AZONNAL ÁTVEHETO! Kérésre magyar nyelvüen, személyre szabva, beállítva Magyar nyelv? Abból jailbreak lesz…

szerintem ez nem jó biznisz:)

Törzsvendég

Bejegyzések: 575
RankRank
morph avatar

# 8 - 2008. okt. 11. @ 15:35

update: most néztem meg az arc többi hirdetését, jól láthatóan B kezdőbetűjű településekből választ eladási helyet, de minden hirdetésre mást - kamuszag.
a legjobb az előbb kimaradt - Nokia iphone 3g 16gb, új, kártyafüggetlen, fekete színű

Veterán

Bejegyzések: 1331
RankRankRank
gabóóó avatar

# 9 - 2008. okt. 11. @ 16:02

ja és a hirdetésben az van hogy fekete eladó aképen meg fehér van…

Aláírás 

imac 27” i5_mac pro_macbook c2d_i5s_ipad mini retina

Switcher

# 10 - 2008. okt. 12. @ 06:29

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, nekem sem szimpi az egész.Olvastam máshol h úgyis próbáltak átverni embereket h a megrendelt iphone helyett egy replikát kaptak, igaz ez magyar próbálkozás volt, néhányan be is dőltek neki.Nem semmi ez az iphone láz.Azthiszem akkor maradok az egyenes útnál, t mobiltól, garanciával, bár nemtudom kik a nagyobb rablók.Azt tudja valaki h meglehet-e vásárolni eco díjcsomagban a telefont, és ha igen mennyiért?Van egy bővitett árlista a tmobil honlapján de az eco nem szerepel köztük.Másik csomag amivel nekem jónak tűnik az az egyenlitő.Nem hiszem h az ikon díjcsomagok valamelyikét választom szerintem nagyon drága.

Switcher

Bejegyzések: 1

# 11 - 2008. okt. 12. @ 15:29

Megvásárolható Eco díjcsomaggal is. 2 éves hűségnyilatkozat a hívószámra 16GB 106980 Ft, vagy részletfizetéssel 26760 + 12x6685

Switcher

Bejegyzések: 18
wishmylove avatar

# 12 - 2008. okt. 12. @ 18:08

Számomra szánalmas ez az egész T- szemét. A csicska eladók szétvannak szállva, tökmind1 melyik boltba mentem be, teljesen úgy jön le a dolog, hogy örüljek, hogy szóba állhatok velük. A legjobb ajánlatuk 120 000-ért a 16 gigás hálózatfüggően + 1 év hűség… na menjenek az anyjukba. 160 ért vettem fóliás függetlent Olaszból.

Aláírás 

http://www.newconcept.hu
web 2.0 design | front-end | quality

Törzsvendég

Bejegyzések: 522
RankRank
richardk avatar

# 13 - 2009. jan. 13. @ 22:02

Sziasztok!
Tudom, nem témába vágó, de látom hogy itt aktívsn irtok, ezért irok én is ide: Most készülök venni egy Iphone 3G-t, használtan, a vaterán kiis néztem egyet, 77-ért. Azt meglehet csinálni, hogy a hátlapját és az előlapját ugy ahogy van, kicserélem ujjra (a karcok miatt)? Illetve ha amerikából hozatok ujjat, az itt fog működni a pannonon sim kártyámmal, tehát tudok rola telefonálni?

Switcher

Bejegyzések: 2

# 14 - 2009. jún. 14. @ 20:06

Hello!
Engem is érdekelne ez az amerikai phone dolog.
Mit tudtok róla?

Törzsvendég

RankRank
richardk avatar

# 15 - 2009. jún. 14. @ 21:13

Nekem is “kezd aktuálissá válni” az iPhone. Nekem az új 3GS tetszik, az USA-beli áráért meg is felelne.
Nem tudjátok hogy annyiért hogyan tudok szerezni?
Pannonos vagyok
köszi

Macőrült

Bejegyzések: 2799
RankRankRankRank
xero avatar

# 16 - 2009. jún. 14. @ 21:24

Röviden:Sehogy!
Hosszabban: kint a “csábító árak” előfizetéssel értendőek. Ha előfizu nélkül szeretnél készüléket venni USA-ból még roszabbul jársz mint itthon. Nem kell bedőlni a 99 meg 299 dolláros áraknak. Ezek mind-mind előfizetés mellé járna, ahogy itthon is.

Aláírás 

PowerMac Dual G4 Gigabit Ethernet

Switcher

Bejegyzések: 2

# 17 - 2009. jún. 14. @ 21:31

Nem meglepő, kösz a gyors választ.

Törzsvendég

RankRank
richardk avatar

# 18 - 2009. jún. 14. @ 21:42

Kár :-(((