Powerbook G4 - Almárium Szerviz

LouiSe

LouiSe
Az összes posztok száma:  234
Csatlakozva  12-01-2005

04 July 2008 15:57

Ha valakinek a PowerBook G4 típusú gépe az Almárium-Pro Kft. szervizében volt 2008. március-április folyamán, kérem jelezze, fontos volna!

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

04 July 2008 17:23

ha lehet érdekele komolyabban is a story, hátha tanulunk belőle.

LouiSe

LouiSe
Csatlakozva  12-01-2005

04 July 2008 17:30

Bizonyára az lesz a vége, hogy publikálom az egész történetet… Viszont tényleg jó lenne, ha a fórumozók közül lenne valaki akinek szintén az adott időszakban volt a gépe a szervizben.

The Last Boy Scout

The Last Boy Scout
Az összes posztok száma:  7062
Csatlakozva  09-07-2005

04 July 2008 17:37

Homár sztori lesz?

Berci

Berci
Az összes posztok száma:  130
Csatlakozva  16-08-2005

04 July 2008 19:55

Na,  ez érdekel,

zolee

zolee
Az összes posztok száma:  283
Csatlakozva  12-01-2005

04 July 2008 21:50

....nem ér visszavenni az ingyééé bővítést!!!!!

iMate

iMate
Az összes posztok száma:  164
Csatlakozva  19-05-2007

05 July 2008 16:46

LouiSe nekem volt ott egy 17"powerbook-om.Van egy olyan érzésem ,hogy engem keresel!

LouiSe

LouiSe
Csatlakozva  12-01-2005

05 July 2008 16:59

iMate - 05 July 2008 04:46 PM

LouiSe nekem volt ott egy 17"powerbook-om.Van egy olyan érzésem ,hogy engem keresel!

Abban az esetben, ha a 15” és a 17” Powerbook-ok akkumulátora megegyezik méretileg - de úgy vélem, nem.

Köszönöm, hogy jelentkeztél, de pontosítanám a keresést, 15”-es PowerBook G4 gépről van szó. (https://support.apple.com/ibook_powerbook/batteryexchange/main?id=qp)

iMate

iMate
Az összes posztok száma:  164
Csatlakozva  19-05-2007

05 July 2008 17:15

Ok csak mert ott volt a hibás gépem amit ott adtak el alkatrésznek és már megijedtem :)

atuse

atuse
Az összes posztok száma:  1909
Csatlakozva  09-06-2008

06 July 2008 17:05

nem bírom már:
mi történt?

LouiSe

LouiSe
Csatlakozva  12-01-2005

16 July 2008 02:02

Mivel semmi érdemi előrehaladás nincs az ügyben, megosztom veletek is a történetet, okulásul:

http://louise.bujj.be/poet/?p=773

viktor01

viktor01
Az összes posztok száma:  646
Csatlakozva  27-10-2005

16 July 2008 02:27

elég durván néz ki a bill…:(

Zorro

Zorro
Az összes posztok száma:  3422
Csatlakozva  11-09-2004

16 July 2008 03:40

Jobb lett volna ha a régi srácokhoz viszed (Intercas, iskola utca…), hisz Õk voltak (vagy még most is?) a PowerBookok hivatalos szervize az Almáium csak az Inteles procis gépek megjelenésétől kezdve vette át a garanciális szervízt, így tapasztalatuk sincs olyan a Powerbook modellekben.
Javitson ki valaki, ha rosszul tudnám…

Ulkesh

Ulkesh
Az összes posztok száma:  2067
Csatlakozva  24-09-2004

16 July 2008 03:50

Zorro - 16 July 2008 03:40 AM

Jobb lett volna ha a régi srácokhoz viszed (Intercas, iskola utca…)

No azok aztán még csak a horror csapat :)

Nekem anno a PowerMac-emre közölték, hogy a gép gyári hibás, nem áll módjukban cserélni és vigyem el, ne náluk raktározzam. Ha nem használom a QuickTime-ot és semmilyen alkalmazást ami OpenGL-t használ, akkor nem fagy le a gép.
Ha nincs iJoe, akkor elég érdekes vége is lehetett volna a történetnek, így viszont Õ a saját lehetőségein belül cserélte.

Zorro

Zorro
Az összes posztok száma:  3422
Csatlakozva  11-09-2004

16 July 2008 03:58

Ulkesh - 16 July 2008 03:50 AM
Zorro - 16 July 2008 03:40 AM

Jobb lett volna ha a régi srácokhoz viszed (Intercas, iskola utca…)

No azok aztán még csak a horror csapat :)

Nekem anno a PowerMac-emre közölték, hogy a gép gyári hibás, nem áll módjukban cserélni és vigyem el, ne náluk raktározzam. Ha nem használom a QuickTime-ot és semmilyen alkalmazást ami OpenGL-t használ, akkor nem fagy le a gép.
Ha nincs iJoe, akkor elég érdekes vége is lehetett volna a történetnek, így viszont Õ a saját lehetőségein belül cserélte.

Ez tényleg érdekes lehetett :-D
Nem tudom, nekem soha nem volt velük bajom.

Karsa

Karsa
Az összes posztok száma:  901
Csatlakozva  29-09-2004

16 July 2008 04:35

szerintem szerezz be hozza egy ujat:
http://search.ebay.com/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=powerbook+g4+battery&category0;=

nem éri meg az idegeskedést.
miert van az h a szervizzel mindenki szopik?
btw:
24 imac
gyors story:
Tonkrement a 250gb vinnyo, superdirve kerreg. Jo mivel kell a gép, supedrive bejelent vinyoval egyutt(majd érkezik egyszer) vinyo 500GB-ra kicserél mashol. (ugye nem lehet 1 honapot várni a csere 250gb-sre.)
Csorog a telefon vigyem be megjott a superdrive.
Beviszem.
masnap csorog a telefon kesz a gép mehetek ,kicserélték a superdrivot és a Vincsesztert.
Fogod? Mondom a mit csodát? Hát a vincsesztert. Ember nem tunt fel h nem Apple vincseszter van benne és nem 250-es? ( kicserélte a jo 500-ast egy 250-es applere) Jah feltunt neki is és fel akart hivni. De nem tette.
Masnapra visszatették az 500-as Vinyot.
hurrá.
Hazaviszem a gépet. mondom irok mar 1 dvd-t. Beteszem megirom nem kerreg. hurrá ez legalabb jo. DVD iras kesz. Mondom Eject, eject, eject. Nagy csend. Nem adja ki a lemezt. hmm. Akinek van imacje a slot load supedrive nyilasa ket kis muanyag egymasho kozel parhuzamosan ami kozott kijon a CD/DVD. Namost ugye ez a kulso borítás, és semmi koze a superdrivhoz. Termeszetesen az lett elbaszottul visszatéve és szorul ezert nem adta ki a lemezt. Hurrá. De most mar kiadja de azert gondolkozom majd ha megint letelik az 1 év garancia a superdrivrol visszaviszem h nem adja ki.
nah kapod a service story-t?

k.

jah bocs nem lett gyors story. :)

Elexi

Elexi
Az összes posztok száma:  98
Csatlakozva  27-08-2007

16 July 2008 04:43

Nekem eddig szerencsere nem volt ugyem szervizzel, es ezek hallatan remelem nem is lesz… tragedia

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

16 July 2008 05:15

Karsa - 16 July 2008 04:35 AM

miert van az h a szervizzel mindenki szopik?

A kérdésre a válasz részben szerepel a Leopard magyarítása témájú topikban:

Az Apple CSAK a magyar képviselettel tárgyal, mással nem (we want apple in hungary stb. eleve kilőve). A másik felét meg csak el kell képzelni: A magyar képviselet szerint minden a legnagyobb rendben van.

LouiSe, te is hibáztál mert nem rögtön verted az asztalt. Én azért csak írnék egyet a Homárnak…

szerk.:

Megatáltam:

Almalap2 - 02 June 2008 11:03 PM

K: És vajon az Apple tud a hazai viszonyokról?
V: Az Apple a hazai képviseleten át tud a hazai viszonyokról. Nem kíváncsi, nem hallja meg, nem veszi figyelembe mást. Sem wewantot, sem mail áradatot - ahogy egyetlen más multi sem.

LouiSe

LouiSe
Csatlakozva  12-01-2005

16 July 2008 13:52

Egyértelmű a tanulság, mielőtt beadod a gépet, minden adatát felírni, mérlegen megmérni, lefotózni és az egészet közjegyző jelenlétében hitelesíteni. De, valószínűleg még ekkor is rosszul jársz… :)

Azt hiszem, itt két dologról van szó, az egyik hogy az ember hibázik - ez természetes annál aki dolgozik - a másik, hogy miként ismeri el és korrigálja a hibáját. Ez utóbbi nem cég függő szerintem, max. cégvezető függő.

LouiSe

LouiSe
Csatlakozva  12-01-2005

31 July 2008 23:16

Apró fejleményről olvashattok a post végén… > http://louise.bujj.be/poet/?p=773

rovidpeter

rovidpeter
Az összes posztok száma:  1345
Csatlakozva  03-09-2006

01 August 2008 03:02

Ha David Peter kezebe veszi az ugyet, biztos nem lesz gondod.
Targyaltam vele szemelyesen is, egy masik cegevel volt kapcsolatom.
Korrekt ember, nem hagyja elsikkadni a dolgot.

Valoszinu, hogy valamelyik szervizes srac jobbra akarta cserelni az akksijat..

rovidpeter

rovidpeter
Csatlakozva  03-09-2006

01 August 2008 03:03

bocs, ketszer ment

Berci

Berci
Csatlakozva  16-08-2005

01 August 2008 14:43

rovidpeter - 01 August 2008 03:02 AM

Mielött valakit meggyanusitasz valamivel tájékozodj, senki nem használ nálunk PowerBook gépet, ha nekün kell akku megveszem magamnak,

Kicsit gondolkozz már el, mert igaz, hogy az egész ügyhöz semmi közöm de ez a

“Valoszinu, hogy valamelyik szervizes srac jobbra akarta cserelni az akksijat. ” kicsit durva, szöveg,

OFF, neked ÖREG !!

relt01

relt01
Az összes posztok száma:  15
Csatlakozva  23-04-2008

01 August 2008 14:50

Emberem nagyon de nagyon gyorsan gondold meg kit vádolsz lopással mielőtt bajod lesz belőle.. Ki az utolsó kis csicska faszom vagy te????

Mod: törölni nem akarom, mert az csak neked lenne jobb. Gondold végig, hogy hova írsz… (Finder)

relt01

relt01
Csatlakozva  23-04-2008

01 August 2008 15:00

Elnézést kérek ez durva volt! Csak felment bennem a pumpa..
De akkor is, legyél olyan kedves és gondoljad végig mielőtt megvádolsz számodra vadidegen embereket ilyen súlyos dolgokkal. Nem is ismersz minket, nem tudom mire alapozod a gondolataidat, de ilyeneket légyszíves ne irogass, esetleg gyere ide és megbeszélhetjük személyesen!

gyiik

gyiik
Az összes posztok száma:  2464
Csatlakozva  23-02-2005

01 August 2008 15:03

Ide is beirom ha nem haragudtok, mert NEKTEK is JÓ:

Magánszerviz! Garancián túl minden gyorsabban megy és olcsóbb mint a hivatalos szervizekben! Garancia mindenre!

zappa

zappa
Az összes posztok száma:  166
Csatlakozva  08-12-2006

02 August 2008 00:28

most akkor Tunyacsáp és relt01 ügyesen elkerüli a kínos magyarkodást: nem látjátok be, hogy ti ebbôl már jól nem jöttök ki, kedves Almáriumpro munkások, hiába beszéltek mellé (félre).

zappa

zappa
Az összes posztok száma:  166
Csatlakozva  08-12-2006

02 August 2008 00:29

magyarkodást helyett magyarázkodást, az elsôt máshová írtam, bocs. a többi stimmel.

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

02 August 2008 00:41

zappa: van szerkeszt gomb is :)

a szervizes srácok ne ide írogassatok hanem inkább szóljatok a főnöknek hogy valami nem stim.

DonDebr

DonDebr
Az összes posztok száma:  3951
Csatlakozva  15-10-2004

02 August 2008 01:06

Azt figyelmen kívül hagytátok, ugye, hogy LouiSe-ben hogy felment a pumpa, mikor a gépét szarabb állapotban kapta vissza a javítás után?
Tisztességes vállalkozásoknál ilyenkor minimum hallgatni szokás, nem pedig hőbörögni. És minnél hamarabb orvosolni a bakit, nem pedig lapítani.

relt01

relt01
Csatlakozva  23-04-2008

02 August 2008 23:48

LouiSe majd a szerviz vezetőségével el fogja intézni remélhetőleg a problémáját, de egy olyan valaki akinek semmi köze az egészhez, nem kéne hogy megvádoljon lopással. Az egész ügybe eddig bele sem szóltam mert nincs hozzá közöm, de engem ne gyanúsítson alaptalanul rovidpeter, meg akkor sem ha csak jópofa benyögésnek szánta, végképp ha komolyan is gondolta. Mit tud ő rólam vagy a kollégáimról? Senkinek sincs a cégnél PowerBookja, ha meg valakinek akkura van szüksége, megoldjuk a visszahivásos programmal…utána kéne járni a dolgoknak mielőtt összevissza szidtok mindenkit..

Berci

Berci
Csatlakozva  16-08-2005

04 August 2008 14:22

zappa - 02 August 2008 12:28 AM

most akkor Tunyacsáp és relt01 ügyesen elkerüli a kínos magyarkodást: nem látjátok be, hogy ti ebbôl már jól nem jöttök ki, kedves Almáriumpro munkások, hiába beszéltek mellé (félre).

Nekem nincs mit magyarázkodnom, amikor ez a dolog történt még nem dolgoztam itt ennél a cégnél, TEHÁT JÓ LENNE HA INFORMÁLODNÁL mielött ilyen kijelentéseket teszel

Szivesen megbeszélném veled a dolgot, gyere be ide a céghez ha gondolod !!!!!!!!!!!!!

CSAK MEGJEGYZÉSKÉN ÍROM IDE, SZAR GÉPET MÉG NEM ADTTAM KI A KEZEMBÕL, INKÁBB TÚLÓRÁZOM MINT, HOGY LEJÁRAsSAM MAGAM.

rovidpeter

rovidpeter
Csatlakozva  03-09-2006

04 August 2008 20:45

Igaz, félreérthető voltam.
Nem arról beszéltem, hogy egy szervízes srác konkrétan kicserélte a sajátjával, hanem… HA kis is lett cserélve, akkor sem az Almárium tehet róla, hanem egy ottani szervízes. Nem hiszem, hogy fentről jövő utasítást hajtott végre akárki is, amikor rosszabbra cserélt egy akksit. Mégegyszer mondom, HA kicserélték.

Erre mondtam, hogy Péter helyére teszi az ügyet, vagy így, vagy úgy. Nála feljebb nem kerülhetett volna a sztori.

Csendben megjegyzem, hogy nekem már cseréltek ki winchestert a gépemben. (ide egy szerk, mert NEM az Almáriumban történt mindez, mielőtt még valaki félreérti) Márkát és évjáratot váltottak, és nagyon hamar kiderült, mert más hangon pörgött fel indulásnál. Azonnal visszavittem, és sűrű bocsánatkérések közepette visszatették bele az eredetit.

Peace!

Tunyacsáp - 01 August 2008 02:43 PM
rovidpeter - 01 August 2008 03:02 AM

Mielött valakit meggyanusitasz valamivel tájékozodj, senki nem használ nálunk PowerBook gépet, ha nekün kell akku megveszem magamnak,

Kicsit gondolkozz már el, mert igaz, hogy az egész ügyhöz semmi közöm de ez a

“Valoszinu, hogy valamelyik szervizes srac jobbra akarta cserelni az akksijat. ” kicsit durva, szöveg,

OFF, neked ÖREG !!

rovidpeter

rovidpeter
Csatlakozva  03-09-2006

04 August 2008 21:21

De azert elrohogok, hogy kiakadtak mindjart :D
Tunyacsap (bocs, nekem csak OREG) osztott egy sort, es mindjart az elso hozzaszolasa relt01-nek is jo szaftosra sikeredett.
Udv a forumon!

Az, hogy lecsicskazol, meg utolso kis futyidnek nevezel, alapbol belovi a szintet, ahol tartasz. Alnevvel en is konnyebben ugralnek.
Meg mielott bajom lesz? Fenyegetni az ovodasok szoktak, hogy “megmondalak anyunak”.

Persze jogosan veded magad, mint Almarium szervizes srac, akit ok nelkul megvadoltam, mert felreertheto voltam.
Bar a ‘valoszinu’ a ‘lehetseges’, a ‘talan’, az ‘elofordulhat’ szinonimai, ami egyik sem jelent egyet a ‘biztos’, vagy a ‘tuti’ szavakkal.

No mentem, minden jot!

Finder

Finder
Az összes posztok száma:  5836
Csatlakozva  09-11-2004

04 August 2008 21:36

relt01 - 02 August 2008 11:48 PM

LouiSe majd a szerviz vezetőségével el fogja intézni remélhetőleg a problémáját, de egy olyan valaki akinek semmi köze az egészhez, nem kéne hogy megvádoljon lopással. Az egész ügybe eddig bele sem szóltam mert nincs hozzá közöm, de engem ne gyanúsítson alaptalanul rovidpeter, meg akkor sem ha csak jópofa benyögésnek szánta, végképp ha komolyan is gondolta. Mit tud ő rólam vagy a kollégáimról? Senkinek sincs a cégnél PowerBookja, ha meg valakinek akkura van szüksége, megoldjuk a visszahivásos programmal…utána kéne járni a dolgoknak mielőtt összevissza szidtok mindenkit..

Jajj… Rovidpeter oda ment és rádmutatott, hogy ott egy tolvaj? Nem? Akkor miről beszélünk?

Finder

Finder
Csatlakozva  09-11-2004

04 August 2008 21:39

Tunyacsáp - 04 August 2008 02:22 PM

Nekem nincs mit magyarázkodnom, amikor ez a dolog történt még nem dolgoztam itt ennél a cégnél, TEHÁT JÓ LENNE HA INFORMÁLODNÁL mielött ilyen kijelentéseket teszel

Szivesen megbeszélném veled a dolgot, gyere be ide a céghez ha gondolod !!!!!!!!!!!!!

CSAK MEGJEGYZÉSKÉN ÍROM IDE, SZAR GÉPET MÉG NEM ADTTAM KI A KEZEMBÕL, INKÁBB TÚLÓRÁZOM MINT, HOGY LEJÁRAsSAM MAGAM.

Akinek nem inge, ne vegye magára. ;)

Ráadásul honnan kellett vollna itt bárkinek is tudnia, hogy te mióta dolgozol ott?

Amúgy meg itt nem szokás ordibálni és a ,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” sem szép dolog.

De majd jön az apukám és megver téged, mert még lift is van benne. Ennyit erről…

Berci

Berci
Csatlakozva  16-08-2005

04 August 2008 22:05

Finder - 04 August 2008 09:39 PM

Ráadásul honnan kellett vollna itt bárkinek is tudnia, hogy te mióta dolgozol ott?

Amúgy meg itt nem szokás ordibálni és a ,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” sem szép dolog.

De majd jön az apukám és megver téged, mert még lift is van benne. Ennyit erről…

:-)  ez vicc, moderátor úr :-)))  biztos te vagy itt az isten vagy valami ilyesmi,

DonDebr

DonDebr
Az összes posztok száma:  3951
Csatlakozva  15-10-2004

04 August 2008 22:52

Tunyacsáp és relt01

Hozzászólásaitokkal nagyobb kárt okoztatok a munkaadótoknak, mint a hádésziz. Akik eddig bíztak az Almárium Pro-ban, most elbizonytalanodtak. Az egy dolog, hogy elkövettek egy hibát. Mindenkivel előfordul. Ha gyorsan kijavítják, még az ázsiójuk is nő.
DE!
Hónapokig húzódik az ügylet. Ráadásul leugatják azokat az embereket, akik, ugye potenciális ügyfelek. Ha Ti tiszták vagytok az ügyben, akkor menjetek oda saját főnökeitekhez, és szóljatok Ti nekik, hogy mihamarabb rendezzék az ügyet, mert egyre szarabb színt kap tőle az Almárium. És titeket is bekennek szarral, emiatt.

relt01

relt01
Csatlakozva  23-04-2008

04 August 2008 23:25

DonDebr - 04 August 2008 10:52 PM

Tunyacsáp és relt01

Hozzászólásaitokkal nagyobb kárt okoztatok a munkaadótoknak, mint a hádésziz. Akik eddig bíztak az Almárium Pro-ban, most elbizonytalanodtak. Az egy dolog, hogy elkövettek egy hibát. Mindenkivel előfordul. Ha gyorsan kijavítják, még az ázsiójuk is nő.
DE!
Hónapokig húzódik az ügylet. Ráadásul leugatják azokat az embereket, akik, ugye potenciális ügyfelek. Ha Ti tiszták vagytok az ügyben, akkor menjetek oda saját főnökeitekhez, és szóljatok Ti nekik, hogy mihamarabb rendezzék az ügyet, mert egyre szarabb színt kap tőle az Almárium. És titeket is bekennek szarral, emiatt.

tudod én nem teljesen vagyok abban biztos h a cégnél bárki is hibát követett volna el, de ez majd eldől, közöm nincs hozzá.
de gondold végig, mi okoz nagyobb kárt, ha lopással megvádolnak, vagy ha megvéded magad? :)

Finder

Finder
Csatlakozva  09-11-2004

04 August 2008 23:50

Tunyacsáp - 04 August 2008 10:05 PM
Finder - 04 August 2008 09:39 PM

:-)  ez vicc, moderátor úr :-)))  biztos te vagy itt az isten vagy valami ilyesmi,

Ha Isten nem is (az egy másik tag), de én vagyok az egyik ember akinek itt rendet kéne tartania.

Egyébként azzal nagyobb kárt teszel magadnak, hogy ,,megvéded magad”, mert előtte senki sem gondolt konkrétan arra, hogy Te loptál, így viszont elég különös véleménye lehet rólad annak aki elolvassa a hozzászólásaidat és mivel nem csak saját nevedben írsz ezért a munkáltatódról alkotott képet is rontod.

De csinálj amit akarsz. Én kirúgnálak. :)

szerk: Első figyelmeztetés.

relt01

relt01
Csatlakozva  23-04-2008

04 August 2008 23:59

rovidpeter - 04 August 2008 09:21 PM

Tunyacsap (bocs, nekem csak OREG) osztott egy sort, es mindjart az elso hozzaszolasa relt01-nek is jo szaftosra sikeredett.
Udv a forumon!

Az, hogy lecsicskazol, meg utolso kis futyidnek nevezel, alapbol belovi a szintet, ahol tartasz. Alnevvel en is konnyebben ugralnek.
Meg mielott bajom lesz? Fenyegetni az ovodasok szoktak, hogy “megmondalak anyunak”.

Persze jogosan veded magad, mint Almarium szervizes srac, akit ok nelkul megvadoltam, mert felreertheto voltam.
Bar a ‘valoszinu’ a ‘lehetseges’, a ‘talan’, az ‘elofordulhat’ szinonimai, ami egyik sem jelent egyet a ‘biztos’, vagy a ‘tuti’ szavakkal.

No mentem, minden jot!

reméltem h tetszeni fog! örülök h örömet szereztem még egy kedves potenciális ügyfélnek.. ha bármikor hasonló örömeket szeretnél átélni szívesen állok a rendelkezésedre!!

álnév… na bammeg… te beteg vagy:D
becsületes nevem Gyarmati Zoltán, ha kell a cimem, teloszámom és a méreteimet is megadom. felvehetsz iwiw-re, myspace-re meg amit csak akarsz, de hogy álnév… ÁÁÁ ez fááj..
emellett tudod azon a szinten tartok, hogy én javitom a te géped. de nem vitatkozom veled, mert még lesüllyedek a szintedre és legyőzöl a rutinoddal

és félreérthető voltál? sztem egyáltalán nem.
“Valoszinu, hogy valamelyik szervizes srac jobbra akarta cserelni az akksijat.. ” irtad te. 3an szervizelünk, ebből egyikünk már 50 fölött jár. sztem ö semmiképpen sem “srác”. igy maradtunk ketten Tunyacsáppal (tudsz követni?) és szerintem teljesen érthető a felháborodásunk, te mit szólnál ha egy vadidegen nyiltan tolvajnak állitana be téged? főleg egy ilyen látogatottságú oldalon..rámosolyognál és bólogatnál?

szép..

Finder

Finder
Csatlakozva  09-11-2004

05 August 2008 00:08

relt01 - 04 August 2008 11:59 PM
rovidpeter - 04 August 2008 09:21 PM

Udv a forumon!

No mentem, minden jot!

reméltem h tetszeni fog! örülök h örömet szereztem még egy kedves potenciális ügyfélnek.. ha bármikor hasonló örömeket szeretnél átélni szívesen állok a rendelkezésedre!!

álnév… na bammeg… te beteg vagy:D
becsületes nevem Gyarmati Zoltán, ha kell a cimem, teloszámom és a méreteimet is megadom. felvehetsz iwiw-re, myspace-re meg amit csak akarsz, de hogy álnév… ÁÁÁ ez fááj..
emellett tudod azon a szinten tartok, hogy én javitom a te géped. de nem vitatkozom veled, mert még lesüllyedek a szintedre és legyőzöl a rutinoddal

és félreérthető voltál? sztem egyáltalán nem.
“Valoszinu, hogy valamelyik szervizes srac jobbra akarta cserelni az akksijat.. ” irtad te. 3an szervizelünk, ebből egyikünk már 50 fölött jár. sztem ö semmiképpen sem “srác”. igy maradtunk ketten Tunyacsáppal (tudsz követni?) és szerintem teljesen érthető a felháborodásunk, te mit szólnál ha egy vadidegen nyiltan tolvajnak állitana be téged? főleg egy ilyen látogatottságú oldalon..rámosolyognál és bólogatnál?

szép..

OMG… A témát zárolom…

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0