CIBbank

zsoltu

zsoltu
Az összes posztok száma:  2101
Csatlakozva  25-11-2003

09 January 2008 21:35

Bachman - 09 January 2008 08:59 PM
refi - 09 January 2008 08:03 PM

Hi!

Ha csináltok egy, az alábbi tartalmú html-t a mondjuk a desktopra, akkor azzal megy a CIB minden állítgatás nélkül is safariban…

Nagy királyság!!!!

Tip of the week!

Persze, nagy királyság, de ha onnan nézem, hogy egy bank basszus ne akarja már, hogy html programozó is legyek, meg a szarul megírt szoftjukat itthon bogártalansítsam, és peccseljek, pöcsöljek, szóval cib suxxxx

RSdiver

RSdiver
Az összes posztok száma:  1411
Csatlakozva  05-08-2006

09 January 2008 21:39

nagyon köszi, ezért szeretem ezt a bagázst… !!! :-)

Mr.Karax

Mr.Karax
Az összes posztok száma:  44
Csatlakozva  15-11-2004

09 January 2008 21:49

Aki a CIB-től olvassa ezt a topicot, legyen szíves írja át azt a true-false nyavalyát, mielőtt minden mac-es elmegy az Ella bankba!

Lécci….....

Initram5

Initram5
Az összes posztok száma:  3367
Csatlakozva  18-06-2005

10 January 2008 00:59

zsoltu - 09 January 2008 07:26 PM

..Mondok mást. Január 2-án vettem gumit a kocsira. A cib önhatalmúan levette a kártyalimitem a minimumra. Így fedezethiány okán nem tudtam fizetni. Ott állok a gumisnál. Mögöttem a sor, meg a sok türelmetlen szerelő. És hívom a cib24-et és 10 perc vlt,mire felvették. Közben a szerelő közölte, hogy ő már unja ezt és inkább leszereli a gumit. Tudod, senkinek nem kívánom ezt a mókát. És gondolod, azóta jött valami a cibtől, bocsánatkérés, kivizsgálás, valami? Semmi. Kuss. Hát, akkor szevasz CIB.

Én is CIB-es vagyok, egyszer hasonló eset történt velem is. Másnap írtam egy emailt a CIB-nek amire jött egy kioktató válasz BP-ről, emailben. Nem hagytam annyiban, fel is mérgesített a dolog rendesen. Ment egy újabb levél nekik amire megint rossz stílusban válaszoltak. De most jön a meglepetés: pár órával később felhívott a CIB szegedi fiókvezetője hogy elnézést kérjen a kollégája miatt, és felajánlotta hogy az engem ért kellemetlenség miatt 1 évig nem kell számlavezetési díjat fizetnem. 12x499 Ft-ról van szó, nem sok az egész de tetszett hogy egy bankhoz képest mégis mennyire emberi és pozitív volt a végkifejlete a történetnek. Ja, és még valami: abban az időszakban nem volt több a folyószámlámon 80.000 Ft-nál. Én ezért maradok CIB-es, még a mostani online rendszeres bénázásuk után is. (Na meg azért mert jobbat nem tudok. OTP kutyaütő.)

zsoltu

zsoltu
Csatlakozva  25-11-2003

10 January 2008 01:11

Initram5 - 10 January 2008 12:59 AM
zsoltu - 09 January 2008 07:26 PM

..Mondok mást. Január 2-án vettem gumit a kocsira. A cib önhatalmúan levette a kártyalimitem a minimumra. Így fedezethiány okán nem tudtam fizetni. Ott állok a gumisnál. Mögöttem a sor, meg a sok türelmetlen szerelő. És hívom a cib24-et és 10 perc vlt,mire felvették. Közben a szerelő közölte, hogy ő már unja ezt és inkább leszereli a gumit. Tudod, senkinek nem kívánom ezt a mókát. És gondolod, azóta jött valami a cibtől, bocsánatkérés, kivizsgálás, valami? Semmi. Kuss. Hát, akkor szevasz CIB.

Én is CIB-es vagyok, egyszer hasonló eset történt velem is. Másnap írtam egy emailt a CIB-nek amire jött egy kioktató válasz BP-ről, emailben. Nem hagytam annyiban, fel is mérgesített a dolog rendesen. Ment egy újabb levél nekik amire megint rossz stílusban válaszoltak. De most jön a meglepetés: pár órával később felhívott a CIB szegedi fiókvezetője hogy elnézést kérjen a kollégája miatt, és felajánlotta hogy az engem ért kellemetlenség miatt 1 évig nem kell számlavezetési díjat fizetnem. 12x499 Ft-ról van szó, nem sok az egész de tetszett hogy egy bankhoz képest mégis mennyire emberi és pozitív volt a végkifejlete a történetnek. Ja, és még valami: abban az időszakban nem volt több a folyószámlámon 80.000 Ft-nál. Én ezért maradok CIB-es, még a mostani online rendszeres bénázásuk után is. (Na meg azért mert jobbat nem tudok. OTP kutyaütő.)

Mindehhez mondom: az elején a CIB jó fej bank volt. Akkor is, amikor 20 ezer volt a cégesen, meg akkor is, amikor 20 milla a sajáton. És volt év végén ajándék, és karácsonyi lap és minden, és egyből felvették a telefont.
Na de ez a múlt.

Az OTP kutyaütő. Én néztem a Citit, és az jónak tűnik. Ki fogom próbálni. Az azért nem mindegy, hogy a 15 misi feletti pénzzel rendelkezők kapnak VIP státuszt, amivel együtt jár, hogy szinte minden díjmentes lesz, nincs kártyadíj, nincs ATM díj idegen bankból felvételre se, és semmi ilyen lehúzás. És, adnak 12% kamatot a lekötött pénzre, a CIB 6%-hoz képest.

zsoltu

zsoltu
Csatlakozva  25-11-2003

10 January 2008 01:12

Ja: és aki a CIB-től olvassa a topicot, legyen szíves a mailomra válaszolni, amit reggel küldtem. Ideje volna.

tabisz

tabisz
Az összes posztok száma:  1644
Csatlakozva  16-08-2006

10 January 2008 02:00

OpenEye - 09 January 2008 02:31 PM
tabisz - 09 January 2008 04:30 AM
udihun - 08 January 2008 03:35 AM
gurobi - 08 January 2008 02:38 AM

Sziasztok, ne haragudjatok a tudatlanságom miatt, de nem értem mit kell és hogy csinálni, hogy nekem is mûködjön a CIB internet bankja. Mi az a debug és hogy lehet ezt használni?

No Boldogságomban, felhomályosítva segítek sorstársamon:

1-nyitsz egy terminalt (app/utils/terminal)
2-a terminal ablakba bepönyögöd (vagy bemásolod) a fenti bejegyzésekben található (-on:) kezdetű sort a kettőspont után
3-safari megnyit ( ha jól írtad, akkor a safari menüsávjában a help mellett megjelenik a DEBUG legördülő menü füle
4-törlöd a safari cacht, valamint a java appletek cacht (app/utils/java/javapref/pref/general/settings/delete files ( mindent bepipál)
5-megnyitod a cib bank oldalát, megkezded a belépést ( telepített, vagy átmeneti verzió)
6-megjelenik az üres kommunikációs felület
7-felmész safari/debug menu/user agent/Windows msie6.0 kijelöl
8-láss csodát betölti a komm felületet és mehet a móka…. :)))))

Üdv…

udihun,

Sajnos, én még nem tudok örülni, mert - ugyan sikerült elővarázsolnom a debug menüt, be is pipáltam a windows MSIE 6.0-át, de nekem továbbra is nagy fehér negyszög látszik…

Fent vagy még? Tudsz esetleg segíteni?

Köszönöm…

miután megjelenik a fehér ablak akkor azt ne zárd be, menny A DEBUGba és állítsd akkor át! ez esetben újra fogja tölteni az aktuális ablakot és működni fog!

... és tényleg!
Nagyon köszönöm… Bár, fogalmam nincs, mit csinálok… :)

tabisz

tabisz
Csatlakozva  16-08-2006

10 January 2008 02:03

Bachman - 09 January 2008 09:22 PM
efi - 09 January 2008 09:14 PM

Nem tudnád ezt a html-t megcsinálni és zippelve letölthetővé tenni. megköszönnénk.

http://bachman.cjb.hu/tempr/Cib.html.zip

Erről meg pláne nincs fogalmam, de ezt letöltöttem, elindítottam - megint nem tudom mi történt ezzel -, de most még annyira sem működik, mind a debug okosság előtt.

Mit is kellene csinálni?

Finder

Finder
Az összes posztok száma:  5836
Csatlakozva  09-11-2004

10 January 2008 02:04

tabisz - 10 January 2008 02:00 AM
OpenEye - 09 January 2008 02:31 PM
tabisz - 09 January 2008 04:30 AM
udihun - 08 January 2008 03:35 AM
gurobi - 08 January 2008 02:38 AM

Sziasztok, ne haragudjatok a tudatlanságom miatt, de nem értem mit kell és hogy csinálni, hogy nekem is mûködjön a CIB internet bankja. Mi az a debug és hogy lehet ezt használni?

No Boldogságomban, felhomályosítva segítek sorstársamon:

1-nyitsz egy terminalt (app/utils/terminal)
2-a terminal ablakba bepönyögöd (vagy bemásolod) a fenti bejegyzésekben található (-on:) kezdetű sort a kettőspont után
3-safari megnyit ( ha jól írtad, akkor a safari menüsávjában a help mellett megjelenik a DEBUG legördülő menü füle
4-törlöd a safari cacht, valamint a java appletek cacht (app/utils/java/javapref/pref/general/settings/delete files ( mindent bepipál)
5-megnyitod a cib bank oldalát, megkezded a belépést ( telepített, vagy átmeneti verzió)
6-megjelenik az üres kommunikációs felület
7-felmész safari/debug menu/user agent/Windows msie6.0 kijelöl
8-láss csodát betölti a komm felületet és mehet a móka…. :)))))

Üdv…

udihun,

Sajnos, én még nem tudok örülni, mert - ugyan sikerült elővarázsolnom a debug menüt, be is pipáltam a windows MSIE 6.0-át, de nekem továbbra is nagy fehér negyszög látszik…

Fent vagy még? Tudsz esetleg segíteni?

Köszönöm…

miután megjelenik a fehér ablak akkor azt ne zárd be, menny A DEBUGba és állítsd akkor át! ez esetben újra fogja tölteni az aktuális ablakot és működni fog!

... és tényleg!
Nagyon köszönöm… Bár, fogalmam nincs, mit csinálok… :)

Beállítod, hogy a Safari azt mondja magáról, hogy ő egy Internet Explorer 6.

OpenEye

OpenEye
Az összes posztok száma:  154
Csatlakozva  15-11-2005

10 January 2008 02:10

tabisz - 10 January 2008 02:03 AM

Nem tudnád ezt a html-t megcsinálni és zippelve letölthetővé tenni. megköszönnénk.

Erről meg pláne nincs fogalmam, de ezt letöltöttem, elindítottam - megint nem tudom mi történt ezzel -, de most még annyira sem működik, mind a debug okosság előtt.

Mit is kellene csinálni?

ha az előzővel működött nem kell ezt használnod, főleg ha nem értesz hozzá :D

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

10 January 2008 02:32

Mit is kellene csinálni?

Ez egy tömörített állomány. Ha kicsomagolod, akkor lesz egy Cib.html nevű doksid. Ezt kinyitod Safarival és már megy is a Cib netbank. Nálam legalábbis.

Bubu007

Bubu007
Az összes posztok száma:  8653
Csatlakozva  20-05-2005

10 January 2008 02:51

Bachman - 10 January 2008 02:32 AM

Mit is kellene csinálni?

Ez egy tömörített állomány. Ha kicsomagolod, akkor lesz egy Cib.html nevű doksid. Ezt kinyitod Safarival és már megy is a Cib netbank. Nálam legalábbis.

Azért ez durva, mindenesetre működik.
Köszi.
Ezek után a CIB jó lenne ha átgondolná a “szakemberei” fizetését.

edizon

edizon
Az összes posztok száma:  149
Csatlakozva  10-09-2005

10 January 2008 02:52

nálam is megy…nagyon köszönöm!!!!

gautama

gautama
Az összes posztok száma:  1741
Csatlakozva  15-05-2006

10 January 2008 02:56

refi - 09 January 2008 08:03 PM

Ha csináltok egy, az alábbi tartalmú html-t a mondjuk a desktopra, akkor azzal megy a CIB minden állítgatás nélkül is safariban: ...

Nagyon köszönöm, nekem mindegy ugyan, de a családnak könnyebb így :)

Bubu007

Bubu007
Csatlakozva  20-05-2005

10 January 2008 02:59

bár kérdéses hogy ilyenkor mi van a titkosított kapcsolattal, mert ez látszólag nem az.

tabisz

tabisz
Csatlakozva  16-08-2006

10 January 2008 02:59

Bachman - 10 January 2008 02:32 AM

Mit is kellene csinálni?

Köszönöm szépen, ez így szimpatikus. lehet ezt a dolgot valyhogy behúzni a bookmarks bar-ba?

Bubu007

Bubu007
Csatlakozva  20-05-2005

10 January 2008 03:00

visszaszívtam, belenéztem a kódba :)

edizon

edizon
Csatlakozva  10-09-2005

10 January 2008 03:00

most viszont nem megy így se úgy se…..viszont http://www.cib.hu/cibib/ibuj/ibuj?id=d59550, valami nagy baj lehet ott, holnap én is jelentkezem….

Mr.Karax

Mr.Karax
Az összes posztok száma:  44
Csatlakozva  15-11-2004

10 January 2008 03:24

nekem most megy…

Kalávati

Kalávati
Az összes posztok száma:  560
Csatlakozva  05-04-2006

10 January 2008 14:35

A hírekben már megköszöntem, de nem lehet elégszer: Refi, Bachman: köszönöm!
Mellesleg, ezt miért a felhasználóknak kell, amikor a CIB tutira foglalkoztat és fizet egy rakat programozót… Megáll az ész!
(És nem elhanyagolható az sem, hogy mennyivel gyorsabb is lett! :D)

Dogdog

Dogdog
Az összes posztok száma:  568
Csatlakozva  10-05-2005

10 January 2008 14:51

Bachman, Refi Köszönet érte. A CIB észbekaphatna és fizetne benneteket!

OpenEye

OpenEye
Az összes posztok száma:  154
Csatlakozva  15-11-2005

10 January 2008 21:54

A ,mai napon javításra került a MAC OSX alatt tapasztalható Internet Banki
belépési probléma.
A javított alkalmazás csak a legújabb java -val működik. Ha Önnek nem a
legfrissebb van kérem töltse le a legújabb verzitót a
http://www.java.com vagy a http://www.apple.com oldalról.

bazz addig panaszkodtam mire megkaptam ma!

Vendég

Vendég
Az összes posztok száma:  268
Csatlakozva  11-03-2004

10 January 2008 21:57

Úgy látszik hatással volt a közösség a CIB bankra. Elküldtem nekik ennek a fórumnak a linkjét, ezek után visszahívtak, megkérdezték müködik-e már a belépés. Mondtam, hogy csak a fent leírt módosításokkal és kértem, hogy szóljanak, ha már megy rendesen. ÉS LÕN! Írtak mailt, hogy kijavították a hibát, és tényleg megy már a belépés rendesen…

Norgi

Norgi
Az összes posztok száma:  48
Csatlakozva  15-04-2006

10 January 2008 22:05

Nekem is megy már a belépés.

edizon

edizon
Csatlakozva  10-09-2005

10 January 2008 22:09

végül is 10 nap alatt megoldották….:D

Kalávati

Kalávati
Csatlakozva  05-04-2006

10 January 2008 22:10

Kipróbáltam: most elindult, a telefonom ki is jelezte, hogy beléptem, de aztán nem tűnt el a bejelentkező képernyő, csak töltött-töltött. Aztán kiírta, hogy átmeneti hiba lépett fel, próbáljam később. Másodjára kicsit szétesett az oldal. Harmadjára nem történt semmi, nem jelenik meg a bejelentkező képernyő, csak a világoskék háttér. És úgy tűnik, most ennyiben maradtunk. Refi és Bachman újítása sem megy, szóval, lehet, hogy most a sok mekes terheli túl őket és innen az átmeneti hiba?

edizon

edizon
Csatlakozva  10-09-2005

10 January 2008 22:17

Sok most náluk a probléma a rendszerben, nem csak a internetbank szarakodik, nem tudnak telefonos kódszót gyártani a bankfiókban, a kártyám egyenlege hibás, amikor bent voltam a fiókban le volt fagyva a rendszerek fele….a telefonos ügyfélszolgálat a bankfiókba küld ahol közlik velem, hogy a problémámat csak az ügyfélszolgálat vagy egy másik bankfiók tudja megoldani….soroljam?

Kalávati

Kalávati
Csatlakozva  05-04-2006

10 January 2008 22:24

Nem muszáj. Csak azért jegyeztem meg, mert korábban ment, akár a debug-os megoldással, akár a Refi-Bachman-félével.

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

10 January 2008 23:03

Nekem most megy rendesen. Tiger alól.

edizon

edizon
Csatlakozva  10-09-2005

10 January 2008 23:11

„Tisztelt Ügyfelünk!
Szíves elnézését kérjük, amiért az InternetBank rendelkezésre állása és az ügyfélkiszolgálás során nem tudtunk megfelelni jogos elvárásainak és ezáltal kellemetlenségeket okoztunk Önnek.  Biztosíthatjuk, hogy munkatársaink mindent megtettek a felmerült hiba mielőbbi elhárítása érdekében. Egy javítás után most már Macintosh alól is elérhető az Internet Bank.
Amennyiben még a probléma fennáll, kérjük jelezze felénk .(JavaScript must be enabled to view this email address) címünkre, vagy számlavezető fiókjánál!
Az okozott kellemetlenségekért mégegyszer elnézést kérünk.”

Azért ez így már rendben van….nem?

sailman

sailman
Az összes posztok száma:  1770
Csatlakozva  14-12-2004

10 January 2008 23:16

Safarival nem megy
Firefox-szal bejön, de össze vissza jelennek meg, tűnnek el a menük. Belépés mezők kilógnak a képernyőről….

(Leopard)

Kalávati

Kalávati
Csatlakozva  05-04-2006

11 January 2008 00:06

Most már nekem is. Csak megjavul most már… Fő az optimizmus…

tabisz

tabisz
Csatlakozva  16-08-2006

11 January 2008 01:45

edizon - 10 January 2008 10:17 PM

Sok most náluk a probléma a rendszerben, nem csak a internetbank szarakodik, nem tudnak telefonos kódszót gyártani a bankfiókban, a kártyám egyenlege hibás, amikor bent voltam a fiókban le volt fagyva a rendszerek fele….a telefonos ügyfélszolgálat a bankfiókba küld ahol közlik velem, hogy a problémámat csak az ügyfélszolgálat vagy egy másik bankfiók tudja megoldani….soroljam?

Nekem ugyanez a gondom velük. Nem működik az - egyébként helyes - kódszó, nem szűnik meg az egyébként írásban lemondott sms küldés, a fiókban pedig fele annyit sem tudnak a rendszer lehetőségeiről, mint az ügyfelek.

Mindezek ellenére biztos vagyok abban, hogy más bankok sem jobbak a “deákné vásznánál”, így tök feleslegesnek tartom, hogy valaki erős felidulásból bankot váltson. Ott majd más problémák lesznek, amit ma még nem is sejtesz. Bár, vannak akik ép ezt keresik… :)

zsoltu

zsoltu
Csatlakozva  25-11-2003

11 January 2008 23:27

délután hívott telefonon a CIB műszakisa, ha cache-t ürítünk a safariban és a java-ban is, akkor megy a safarival is.
és valóban, működik a netbank - egyelőre.

efi

efi
Az összes posztok száma:  531
Csatlakozva  05-02-2004

17 January 2008 22:22

Most ezek a CIB-esek bosszantanak vagy mi?
Ma bankolni kellett. Elsőre egy csomó dolgot elintéztem, utaltam stb., de a nap folyamán újra fel kellett lépni és itt kezdődtek a bajok. Bejön a tanúsítvány, trust OK és zöld üres képernyő.
Ezt eljátszottam többszőr, aztán bejött a a bejelentkezés és utána már minden 100-as volt.
Gondoltam azért mert PPC gépről léptem fel, de most otthon az inteles gépről is ugyanez a szindróma.
Ha már bent vagyok akkor OK, de bejutni az gáz
Most mi van? Random belépési rendszer van?

cloud.strife

cloud.strife
Az összes posztok száma:  690
Csatlakozva  08-03-2006

06 February 2008 16:01

Sajna nekem semmi se segített. Dem a Debug, sem a cache ürítés, se semmi. Idegességembe felhívtam a Cib-et, aszongya a technikus, hogy sajnos nem tud segíteni, csak vindózra garantálják a működést, találjam meg én a hibát,...... hááát alig kaptam levegőt elhihetitek… lehet én is bankot váltok.

Naszóval, nálam az a hiba, hogy a belépés ablak szürke, benne egy java logó és semmi se történik, debug váltásnál se.

Segítsetek, mer megyek a konyhakésért…

Vendég

Vendég
Az összes posztok száma:  268
Csatlakozva  11-03-2004

06 February 2008 16:10

Probáld meg a Shiira nevű böngészővel: http://shiira.jp/en.php Én ezzel használom a CIB-et

macati

macati
Az összes posztok száma:  389
Csatlakozva  09-04-2005

06 February 2008 16:24

Próbáld meg ezen a linken keresztül: https://ibank.cib.hu/Applet2.html
Nekem innen simán megy!

nagysandor

nagysandor
Az összes posztok száma:  93
Csatlakozva  17-02-2005

06 February 2008 16:51

webkittel simán megy, hekkelés nélkül.
http://nightly.webkit.org/

üdv

Hd

Hd
Az összes posztok száma:  2717
Csatlakozva  13-05-2004

06 February 2008 18:53

zsoltu - 10 January 2008 01:11 AM

... Én néztem a Citit, és az jónak tűnik. Ki fogom próbálni. Az azért nem mindegy, hogy a 15 misi feletti pénzzel rendelkezők kapnak VIP státuszt, amivel együtt jár, hogy szinte minden díjmentes lesz, nincs kártyadíj, nincs ATM díj idegen bankból felvételre se, és semmi ilyen lehúzás. És, adnak 12% kamatot a lekötött pénzre, a CIB 6%-hoz képest.

Az a 15 misi csak másfél, szerintem, ahol már mindenféle kedvezmények vannak,
az igazi VIP meg 5 milla havi átlagegyenleg.

zsoltu

zsoltu
Csatlakozva  25-11-2003

08 February 2008 01:05

Hd - 06 February 2008 06:53 PM

... Én néztem a Citit, és az jónak tűnik. Ki fogom próbálni. Az azért nem mindegy, hogy a 15 misi feletti pénzzel rendelkezők kapnak VIP státuszt, amivel együtt jár, hogy szinte minden díjmentes lesz, nincs kártyadíj, nincs ATM díj idegen bankból felvételre se, és semmi ilyen lehúzás. És, adnak 12% kamatot a lekötött pénzre, a CIB 6%-hoz képest.

Szerintem ennek fuss neki mégegyszer. Egyelőre nem tudom, miről beszélsz. Szerintem más se érti.

Hd

Hd
Az összes posztok száma:  2717
Csatlakozva  13-05-2004

12 February 2008 19:40

zsoltu - 08 February 2008 01:05 AM
Hd - 06 February 2008 06:53 PM

Szerintem ennek fuss neki mégegyszer. Egyelőre nem tudom, miről beszélsz. Szerintem más se érti.

Nem értem mit nem értesz. Midenféle kedvezméyek vannak ha 1.5 millió forintot havi átlagban rajta tartasz a számlán, de hogy igazi VIP ügyfél legyél, ahhoz 5 milliós átlag egyenleg kell.
Csak arra írtam, hogy:  “a 15 misi feletti pénzzel rendelkezők kapnak VIP státuszt, amivel együtt jár, hogy szinte minden díjmentes lesz, nincs kártyadíj, nincs ATM díj idegen bankból felvételre se, és semmi ilyen lehúzás.”
Szóval 15 helyett 5.
Magyarázzam még, vagy megnézed a díjcsomagokat?

efi

efi
Az összes posztok száma:  531
Csatlakozva  05-02-2004

25 February 2008 01:58

Tudok bankolni, de amikor számlakivonatokat akarok exportálni, totálisan lehal.
Pontosabban azt jelzi ki, hogy hiba van a kapcsolatban és próbáljam meg újra.
Tud valaki megoldást?

tabisz

tabisz
Csatlakozva  16-08-2006

25 February 2008 02:42

hd,

szerintem felejtsd el a citi-t, a sitibank nem motivált arra, hogy a 15 millás ügyfelekért bármi különlegeset tegyen.

Voltam citibank ügyfél évekig, van barátom, aki kitartóbb nálam, és még mindig az, de csak a baj van vele… Sokat ígér, és keveset tart be belőle… A VIP-ügyfeleket ugyanúgy le…rja, mint a többit. Részben azért, mert az ott dolgozók nagyon átvették azt a magas lóról való letekintést, amit a világ legnagyobb bankja sugall (agymos) a számukra, másrészt viszont a magyarországi biznic nekik csak “kerekítési hiba”, így még egy forint-milliárdos is túl kicsi ügyfél new york-ból szemlélve…

Az ország immár második legnagyobb bankjával hasonló bajok lesznek a közeljövőben… Sajnos…

Bár, ne lenne, hisz’ én is ügyfelük vagyok, és nagyon útálok bankot váltani….

Kalávati

Kalávati
Csatlakozva  05-04-2006

08 July 2008 17:58

Előszedtem megint ezt a témát, mert két napja megint nem megy nála cib internetbankja. Kedves cibesek, nálatok megy? Én Tigris (G4) alól, Safarival és Firefoxszal próbáltam, kaptam egy világoskék hátteret és annyit, hogy applet started, de ezután se té, se tova. Kipróbáltam a párom pécéjéről, és minden gond nélkül sikerült belépnem.

Bubu007

Bubu007
Csatlakozva  20-05-2005

08 July 2008 18:39

nálam megy, tegnap is és ma reggel is használtam

Kalávati

Kalávati
Csatlakozva  05-04-2006

08 July 2008 20:03

A Safarit újraindítva most ment. Amíg szét nem esett az oldal, és átmeneti hiba nem lépett fel. Viszont megnyugtató, hogy nem megint macis probléma.
Hogy a Firefoxon mi baja van, nem fogok rájönni. Viszont elég, ha az egyiken működik… :)

Crusader

Crusader
Az összes posztok száma:  109
Csatlakozva  02-06-2008

08 July 2008 21:42

Az internetbank appletban vannak ám rejett funkciók, amikről az ügyfélszolgálat sem tud :)

Megkérdeztem, hogyan lehet beilleszteni számlaszámot a vágólapról. Mondták sehogy, írjam be kézzel.

Aztán kiderült, hogy szépen egérrel ki kell jelölni a teljes számlaszám szövegmezőt, és utána működik a Ctrl+V.

Ez hogy 2-3 havonta jelszót kell cserélni, ez kiborít. Gondolom rá akarják nevelni a felhasználót a biztonságra, de ez pont ez ellenkezőjét éri el. Ha rendes HTML form lenne, és működne rajta a jelszókezelő, lehetne speciális karakter a jelszóban és nem lenne megkötés a hosszára, akkor sokkal biztonságosabban lehetne használni mint így.

WhiteMB

WhiteMB
Az összes posztok száma:  43
Csatlakozva  26-06-2007

08 July 2008 21:44

Nekem 10.5.4 alól Safari3al megy, de Firefox 2 vagy 3mal nem. Pedig a Java a FF-omn is telepitve.

Kalávati

Kalávati
Csatlakozva  05-04-2006

08 July 2008 22:08

WhiteMB: nálam Firefoxszal mindig is izés volt, szétesett az oldal, vagy beragadt a menü (nem tűnt el használat után a képernyőről, és használhatatlanná vált). Érdekes, hogy a pécés Firefoxnál soha ilyen nem volt, párom mindig azzal használja.

Apróhirdetések

Hírek

Nem hagyták ki a tizenegyest

2017. 10.13. @ 09:26
6